STRONA GŁÓWNA / O firmie


O firmie


MEGA ALUMINIUM to firma wyjątkowa, w której od 1994 roku staramy się dokonywać  połączenia możliwości najnowocześniejszych technologii metalu i szkła z wyrafinowaną estetyką artystycznego rzemiosła, czyli kreować “industrial design & craft” w najlepszym jego wydaniu.

Naszym zadaniem jest projektowanie, wykonawstwo i montaż wszelkich typologii elementów konstrukcji aluminiowych, ale nasz cel to przede wszystkim zrozumienie potrzeb klienta, a następnie przetłumaczenie ich na język technologii i obudowanie odpowiednią formą. Od indywidualnie tworzonych rozwiązań dla obiektów rezydencjonalnych i komercyjnych, aż do rozmachu fasad o powierzchni wielu tysięcy metrów kwadratowych, od detalu opracowanego jak wyrób jubilerski, aż do zapewnienia wyśrubowanych parametrów technicznych szklanych ścian, w każde wyzwanie angażujemy się z dojrzałym doświadczeniem i wciąż świeżą pasją.

Bogata lista realizacji, wszechstronność możliwości naszego zespołu, solidność wykonania i rzetelność w stosunkach z naszymi partnerami – zarówno z odbiorcami jak i dostawcami –  zapewniają nam unikalną pozycję w branży, firmy o niezwykłym charakterze.

 

Poniżej zdjęcia naszych pierwszych historycznych już realizacji z lat 90-tych XX w.